Print
Hits: 4532

Α. ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.]-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

1.

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Παντελής του Χριστοφόρου

Π.Μ.

2.

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Σπυρίδωνος

Π.Μ.

3.

ΒΛΑΧΟΥ Ευλαμπία του Δημητρίου

Π.Μ.

4.

ΓΕΡΟΠΑΝΤΑΣ  Χρήστος του Δημητρίου

Η.Μ.

5.

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

Η.Μ.

6.

ΓΟΥΡΝΑΡΗ Σπυριδούλα του Θεοδώρου

Μ.Μ.

7.

ΖΑΝΤΕΣ Παναγιώτης του Θεοδώρου

Π.Μ.

8.

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ευάγγελος του Βασιλείου

Π.Μ.

9.

ΚΑΜΑΡΓΙΑΡΗΣ Δημήτριος του Αθανασίου

ΜΕΤ. Μ.Μ.

10.

ΚΑΝΑΤΑΣ Δημήτριος του Ιωάννη

Π.Μ.

11.

ΚΑΡΒΕΛΗΣ Ζαφείριος του Παντολέων

Α.Μ.

12.

ΚΑΣΟΛΑΣ Θεόδωρος του Αλέξανδρου

Π.Μ.

13.

ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ Αθανάσιος του Χρήστου

Χ.Μ.

14.

ΚΟΜΠΟΤΙΑΤΗΣ Παναγιώτης του Σωτηρίου

Π.Μ.

15.

ΚΟΡΔΑΤΟΥ Φανή του Χριστοφόρου

ΔΟΜΟΣΤ.Μ.

16.

ΚΥΡΙΤΣΗΣ Γρηγόριος του Ιωάννη

Μ.Μ.

17.

ΛΥΤΡΑΣ Μάριος του Κωνσταντίνου

Π.Μ.

18.

ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ Γεώργιος του Νικολάου

ΜΗΧ.. Η/Υ & Πλ.

19.

ΜΠΛΕΤΣΑΣ Στυλιανός του Σωτηρίου

Π.Μ.

20.

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του Γεωργίου

Α.Μ.

21.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αριστείδης του Σπυρίδωνος

Π.Μ.

22.

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΥΣΗ Αικατερίνη του Χρήστου

Π.Μ.

23.

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Αικατερίνη του Άγγελου

Π.Μ.

24.

ΠΑΠΑΚΑΜΜΕΝΟΣ Δημήτριος του Ιωάννη

Η.Μ.

25.

ΠΑΠΠΑΣ Κωνσταντίνος του Χρήστου

Π.Μ.

26.

ΠΑΤΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος του Γεωργίου

Π.Μ.

27.

ΡΟΚΟΣ Κωνσταντίνος του Βασιλείου

Π.Μ.

28.

ΡΟΝΤΗΡΗ Γεωργία του Γεωργίου

Π.Μ.

29.

ΣΑΛΜΑΣ Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος

Α.Τ.Μ.

30.

ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Ζαχαρία

Π.Μ.

31.

ΤΣΕΡΠΕΛΗΣ Νικόλαος του Ευαγγέλου

Π.Μ.

32.

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χρήστος του Ανδρέα

Α.Τ.Μ.

33.

ΨΥΛΛΙΑΣ Παναγιώτης του Δημητρίου

Μ.Μ.

2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ)»

 

 

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

1.

ΒΑΖΟΥΚΗΣ Ανδρέας του Σωτηρίου

Π.Μ.

2.

ΒΙΤΣΑΣ Νικόλαος του Δημητρίου

Π.Μ.

3.

ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ Αριστοτέλης του Χρήστου

Α.Τ.Μ.

4.

ΓΟΥΝΑΡΗΣ Απόστολος του Σπυρίδωνος

Μ.Μ.

5.

ΚΑΡΒΕΛΗ Ανθούλα του Ευάγγελου

Α.Τ.Μ.

6.

ΚΥΛΑΦΗΣ Νικόλαος του Παναγιώτη

Π.Μ.

7.

ΝΑΤΗΣ Χρήστος του Ιωάννη

Η.Μ.

8.

ΠΑΠΑΤΣΩΡΗΣ Ιωάννης του Αναστασίου

Π.Μ.

9.

ΤΣΑΓΓΟΥΡΝΟΣ Γρηγόρης του Βασιλείου

Π.Μ.

3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΑΣΚ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

1.

ΑΚΡΑΤΟΣ Χρήστος του Στέλιου

Χ.Μ.

2.

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ξενοφών του Απόστολου

Π.Μ.

3.

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνιος του Δημητρίου

Π.Μ.

4.

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ Αδάμ του Χρήστου

Π.Μ.

5.

ΓΙΑΝΝΟΓΙΑΝΝΗ Μαρία του Κωνσταντίνου

Π.Μ.

6.

ΔΙΑΜΑΝΤΗ Χρυσάνθη του Λάμπρου

Α.Μ.

7.

ΔΡΟΣΟΣ Αριστείδης του Αθανασίου

Α.Τ.Μ.

8.

ΖΑΜΠΑΡΑΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Π.Μ.

9.

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Φώτιος του Σπυρίδωνος

Π.Μ.

10.

ΚΑΜΠΑΝΑΣ Απόστολος του Βησσαρίων

Χ.Μ.

11.

ΚΑΡΕΤΣΟΣ Δημήτριος του Γεωργίου

Π.Μ.

12.

ΚΑΡΡΑΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Μ.Μ.

13.

ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Χαράλαμπος του Δημητρίου

Π.Μ.

14.

ΚΑΨΑΛΗΣ Παναγιώτης του Διονυσίου

Π.Μ.

15.

ΚΙΤΣΑΚΗΣ Σταύρος του Χρήστου

Α.Τ.Μ.

16.

ΛΑΧΑΝΑΣ Γεράσιμος του Χρήστου

Α.Μ.

17.

ΛΑΪΝΑΣ Σταύρος του Κωνσταντίνου

Α.Τ.Μ.

18.

ΛΥΤΡΑΣ Ιωάννης του Γεωργίου

Μ.Μ.

19.

ΜΠΟΚΩΡΟΥ Σπυριδούλα του Στυλιάνού

Α.Μ.

20.

ΜΠΕΚΟΣ Ιωάννης του Δήμου

Π.Μ.

21.

ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ Βασιλική του Σπυρίδωνος

Π.Μ.

22.

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Δημήτριος του Χρήστου

Μ.Μ.

23.

ΣΚΟΥΡΤΗΣ Φωτάκης του Νικολάου

Π.Μ.

24.

ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

Π.Μ.

25.

ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ Γεώργιος του Νικολάου

Π.Μ.

26.

ΤΣΙΛΙΜΑΝΤΟΣ Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος

Α.Τ.Μ.

27.

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Αριστείδης του Μιχαήλ

Η.Μ.

28.

ΤΣΟΥΝΗΣ Ευάγγελος του Αλέξανδρου

Π.Μ.

29.

ΤΣΩΚΟΣ Χρήστος του Ανδρέα

Α.Μ.

30.

ΦΑΒΒΑΣ Θωμάς (Θέμης) του Φωτίου

Μ.Μ.

31

ΧΑΣΑΠΗΣ Ευθύμιος του Κωνσταντίνου

Π.Μ.

32.

ΧΟΛΕΒΑΣ Γεώργιος του Δημητρίου

Π.Μ.

33.

ΦΙΛΙΠΠΟΥ Κωνσταντίνος του Φιλίππου

Π.Μ.

4. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ της ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ, ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ »

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

1.

ΑΘΑΝΙΤΗΣ Ανδρέας του Βασιλείου-Διονυσίου

ΜΗΧ. Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦ.

2.

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Σπυρίδωνος

ΗΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓ.

3.

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Ευανθία του Γεωργίου

Μ.Μ.

4.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Βασίλειος του Σωκράτη

Η.Μ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓ.

5.

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ Σωτήριος του Νικολάου

Μ.Μ.

6.

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Θεόδωρος του Κωνσταντίνου

Μ.Μ.

7.

ΠΡΟΞΕΝΙΑΣ Βασίλειος του Ιωάννη

Η.Μ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓ.

8.

ΤΖΕΜΟΣ Δημήτριος του Ελευθερίου

Η.Μ.

9.

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Φώτιος του Αλέξανδρου

Η.Μ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛ.

10.

ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

ΜΗΧ. Η/Υ & ΠΛΗΡ.

11.

ΣΟΥΛΑΣ Βασίλειος του Γεωργίου

Η.Μ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛ.

Β. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1. 1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.] – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

1.

ΜΠΕΣΣΑΣ Βασίλειος του Αποστόλου

Π.Μ.

2.

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Άγγελος του Ηλία

Π.Μ.

2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ)»

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

1.

ΚΑΤΣΟΥΠΗΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

Π.Μ.

  1. 3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΑΣΚ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

1.

ΓΕΩΡΓΑΚΟΥ-ΠΑΠΠΑ  Σταυρούλα του Φιλολάου

Α.Μ.

2.

ΛΙΑΡΟΣ Παναγιώτης του Δημοσθένη

Α.Μ.

3.

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεράσιμος του Κωνσταντίνου

Α.Μ.