Print
Hits: 2307

ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 26.11.2006

Α. ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 544

ΕΓΚΥΡΑ: 534

ΑΚΥΡΑ: 6

ΛΕΥΚΑ: 4

ΕΛΑΒΑΝ:

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.) - ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ:                                259

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ [ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ]:    53

ΠΑΣΚ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ:                         222

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:

  1. 1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Δ.Κ.Μ. – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»

α/α

Ονοματεπώνυμο

Σταυροί

1.

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Παντελής του Χριστοφόρου

99

2.

ΒΛΑΧΟΥ Ευλαμπία του Δημητρίου

58

3.

ΓΕΡΟΥΛΗΣ Γεώργιος του Ιωάννη

22

4.

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

62

5.

ΖΑΝΤΕΣ Παναγιώτης του Θεοδώρου

49

6.

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ευάγγελος του Βασιλείου

36

7.

ΚΑΠΠΗΣ Χρήστος του Θεοφάνη

32

8.

ΚΑΡΒΕΛΗΣ Ζαφείριος του Παντολέων

53

9.

ΚΑΤΣΑΡΟΣ Γεράσιμος του Χρήστου

50

10.

ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ Παναγιώτης του Γεωργίου

38

11.

ΚΟΛΟΚΥΘΑ Καλλιόπη του Δημητρίου

33

12.

ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ Παναγιώτης του Ευαγγέλου

23

13.

ΚΥΡΙΤΣΗΣ Γρηγόριος του Ιωάννη

65

14.

ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑΣ Μιχαήλ του Χρήστου

15

15.

ΜΠΕΣΣΑΣ Βασίλειος του Αποστόλου

31

16.

ΜΠΛΕΤΣΑΣ Στυλιανός του Σωτηρίου

29

17.

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του Γεωργίου

69

18.

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος του Νικολάου

50

19.

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γεώργιος του Παντελή

175

20.

ΠΑΠΠΑΣ Χρήστος του Γεωργίου

29

21.

ΠΑΤΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος του Γεωργίου

42

22.

ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ Χρήστος του Κωνσταντίνου

101

23.

ΡΟΚΟΣ Κωνσταντίνος του Βασιλείου

90

24.

ΡΟΝΤΗΡΗ Γεωργία του Γεωργίου

65

25.

ΣΑΛΜΑΣ Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος

22

26.

ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ Γεώργιος του Αποστόλου

31

27.

ΣΟΦΙΑΝΟΣ Δημήτριος του Χρήστου

92

28.

ΤΑΜΠΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου

45

29.

ΤΣΕΡΠΕΛΗΣ Νικόλαος του Ευαγγέλου

40

30.

ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος του Αλέξανδρου

18

31.

ΨΥΛΛΙΑΣ Παναγιώτης του Δημητρίου

126

  1. 2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ [ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ]»

 

α/α

Ονοματεπώνυμο

Σταυροί

1.

ΒΑΖΟΥΚΗΣ Ανδρέας του Σωτηρίου

13

2.

ΒΙΤΣΑΣ Νικόλαος του Δημητρίου

12

3.

ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ Αριστοτέλης του Χρήστου

12

4.

ΓΟΥΝΑΡΗΣ Απόστολος του Σπυρίδωνος

27

5.

ΚΑΡΒΕΛΗ Ανθούλα του Ευάγγελου

18

6.

ΚΥΛΑΦΗΣ Νικόλαος του Παναγιώτη

32

7.

ΜΑΚΡΗΣ Γεώργιος του Παναγιώτη

9

8.

ΝΑΤΗΣ Χρήστος του Ιωάννη

16

9.

ΠΑΠΑΤΣΩΡΗΣ Ιωάννης του Αναστασίου

14

  1. 3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΑΣΚ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»

α/α

Ονοματεπώνυμο

Σταυροί

1.

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνιος του Δημητρίου

52

2.

ΒΡΥΩΝΗ Δήμητρα του Παναγιώτη

77

3.

ΔΡΟΣΟΣ Αριστείδης του Αθανασίου

61

4.

ΖΟΡΜΠΑ Βασιλική του Ιωάννη

64

5.

ΚΑΡΡΑΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου

49

6.

ΚΑΨΑΛΗΣ Παναγιώτης του Διονυσίου

56

7.

ΚΙΣΣΑΣ Δημήτριος του Βασιλείου

47

8.

ΚΙΤΣΑΚΗΣ Σταύρος του Χρήστου

42

9.

ΛΩΛΟΣ Γεώργιος του Θεοδώρου

25

10.

ΜΑΣΙΚΑΣ Νικόλαος του Δημητρίου

23

11.

ΜΗΤΡΟΝΙΚΑΣ Επαμεινώνδας του Δημητρίου

43

12.

ΜΙΛΗΣ Γρηγόριος του Θεοφάνη

39

13.

ΜΠΑΝΙΑΣ Ανδρέας του Ιωάννη

26

14.

ΜΠΕΚΟΣ Ιωάννης του Δήμου

59

15.

ΜΠΟΚΩΡΟΥ Σπυριδούλα του Στυλιανού

45

16.

ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ Βασιλική του Σπυρίδωνος

47

17.

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος του Κωνσταντίνου

67

18.

ΠΡΕΚΑ Μαρούσα του Μιχαήλ

42

19.

ΣΠΑΝΑΚΗ Αναστασία του Νικολάου

30

20.

ΤΣΕΛΙΟΣ Ανδρέας του Γεωργίου

38

21.

ΤΣΙΛΙΜΑΝΤΟΣ Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος

117

22.

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Αριστείδης του Μιχαήλ

58

23.

ΤΣΟΥΝΗΣ Ευάγγελος του Αλέξανδρου

36

24.

ΦΙΛΙΠΠΟΥ Κωνσταντίνος του Φιλίππου

32

25.

ΦΟΥΚΑΣ Χρήστος του Ευαγγέλου

19

26.

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Λεωνίδας του Γεωργίου

20

27.

ΧΑΣΑΠΗ Βασιλική του Παύλου

54

28.

ΧΟΝΔΡΟΣ Νικόλαος του Γεωργίου

26

29.

ΧΟΥΣΗΣ Ευθύμιος του Ιωάννη

31

Β. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 544

ΕΓΚΥΡΑ: 500

ΑΚΥΡΑ: 44

ΛΕΥΚΑ: 0

ΕΛΑΒΑΝ:

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.) - ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ:                                217

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ [ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ]:    67

ΠΑΣΚ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ:                         216

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:

  1. 1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.] – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»

α/α

Ονοματεπώνυμο

Σταυροί

1.

ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ Αθανάσιος του Θεοδώρου

84

2.

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Άγγελος του Ηλία

120

  1. 2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ [ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

α/α

Ονοματεπώνυμο

Σταυροί

1.

ΚΑΤΣΟΥΠΗΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

37

  1. 3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΑΣΚ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»

α/α

Ονοματεπώνυμο

Σταυροί

1.

ΛΑΧΑΝΑΣ Γεράσιμος του Χρήστου

110

2.

ΛΙΑΡΟΣ Παναγιώτης του Δημοσθένη

101

3.

ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ Χρήστος του Απόστολου

48